KTO TU BAZGRZE

1226x445.01

 Ano ja czyli Konrad Kerker męska część zespołu. Lat niemalże 40 tak jest zapisane w księgach, duchowo gdzieś zatrzymałem się po drodze tak pewnie koło 20.  Wieczny i niepoprawny optymista i podobno dusza artystyczna, jak to mówi moja druga połowa. Prowodyr i pomysłodawca tego zamieszania.

Już chyba od miliona lat prowadzę własną firmę, ale zaczyna mnie to mdlić i od niedawna zmieniłem pogląd na świat, próbuję wyskoczyć z globalnego wyścigu po kasę i wszelakie zbyteczne dobro. Sprzedałem samochód, kupiłem aparat, odświeżyłem swoje stare hobby fotografię, pamiętam jeszcze tą analogowa z kliszami, wyciszyłem się z lekka, zwolniłem i zacząłem rozglądać po okolicy, szukając kolorów wkoło naszej codziennej szarości. No i w ten sposób wpadłem na pomysł co by podzielić się tym z szerszą publicznością i założyć BLOGA. Bloga o podróżach.

Jest tego trochę w sieci, ale spotkałem się z tendencją wielkich podróży, „dookoła świata” „na kraniec świata albo jeszcze dalej…” itp. itd. Ok, fajnie kto by nie chciał podróżować po świecie, ale ja chciałem zacząć od własnego podwórka, zgodnie z przysłowiem „cudze chwalicie swego nie znacie”. Jest tyle malowniczych miejsc wkoło nas że nie można tego pominąć. Wystarczy wskoczyć w wygodne buty, wsiąść na rower, czy nawet w podmiejski autobus pojechać na pętlę i zejść z przetartych szlaków i już robi się ciekawie.

Razem z Sylwią moją partnerką życiową, która podjęła rękawice i będzie razem ze mną płodzić wszelkie dobro na tym blogu. Mieszkamy razem, w małym przytulnym mieszkanku z moim synem, psem i trzema kotami,  w Gorzowie Wielkopolskim w województwie lubuskim no i stąd chcielibyśmy zacząć przygodę z podróżą, pokazując najbliższą okolicę w zakładce „w koło komina”. Zataczając coraz większe kręgi może kiedyś wypłyniemy na szerokie morze i zwiedzimy dalekie kraje. Startujemy od zera, będąc zupełnymi laikami w prowadzeniu bloga, chcielibyśmy aby był on motorem napędowym do dalszych podróży i przygód!!!

Co lubię:

wiatr we włosach, przyrodę, zwierzęta, dobrą muzykę każdego gatunku, dobre jedzenie, wiosnę, lato, góry, lasy, jeziora, piękne widoki, pobiegać, rowerek, popływać, trochę się zmęczyć, odkrywać i pstrykać foty,

Na razie tyle o mnie….